Warsztaty maturalne tematyczne


 

Warsztaty tematyczne

 

 

Zajęcia odbywać się będą w zależności od zebrania odpowiedniej ilości chętnych ( do 6  osób) . Chętni uczniowie będą mogli zapisywać się na wybrany przez siebie spośród 16 tematów warsztat, który będzie trwać 2 godziny lekcyjne . Zostanią tam szczegółowo podane techniki rozwiązywania zadań oraz przykładowe rozwiązania. Rozwiażemy najwięcej zadań ile się da oraz podamy listę zadań do samodzielnego wykonania w domu (z odpowiedziami). Tematy zaproponowane przez nas to te z którymi maturzyści mają często problemy np. wzory skróconego mnożenia, logarytmy, ciągi ....

 

 
Na zajęciach będą wprowadzone zagadnienia podane w bardzo przejrzysty sposób . Wszyscy uczestnicy otrzymają po każdych zajęciach konspekt w formie elektronicznej lub pisemnej / z opisem rozwiązania najbardziej typowych na maturze zadań a zadania rozwiązane  samodzielnie w domu doskonale  utrwalą materiał.

 

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że przestaniesz wreszcie bać się pierwiastków, wzorów skróconego mnożenia, usuwania niewymierności z mianownika, rozwiązywania nierówności oraz wielu innych problemów, które teraz spędzają Ci sen z powiek.

 

 

Jeśli zbierzesz grupę 5 kolegów – możemy zajęcia przeprowadzić w innym, dogodnym dla Was terminie i możecie wybrać dowolny temat z listy lub zaproponować własny.

 

 

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie najpózniej 2 dni wcześniej chęci uczestnictwa w zajęciach telefonicznie - numer telefonu w zakładce Kontakt lub za pośrednictwem formularza na stronie