Centrum Edukacji Matematycznej


O SZKOLE

 

Człowiek to najlepsza inwestycja- z tą właśnie myślą powstało Centrum Edukacji Matematycznej. Jest to miejsce, w którym możesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na różnych płaszczyznach. Każdy, kto wie, jak ważny jest rozwój osobisty, z pewnością się u nas odnajdzie.

 

Naszym głównym filarem jest matematyka, gdyż to ona stanowiła inspirację dla powstania naszej firmy. Centrum powstało w 2014 roku– wcześniej działało jako SZKOŁA MATEMATYKI "KROPKA". Od tej pory przeprowadziliśmy niezliczoną ilość zajęć i gościliśmy wiele osób.

 

Jednakże i my stawiamy na rozwój, stąd wciąż rozszerzamy obszary naszej działalności. To co nas wyróżnia, to pasja wspierana doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Współpracujemy z nauczycielami i trenerami, którzy swoją pasją zarażają innych.

 

 KADRA

 

 

RENATA SZCZUBIAŁA

 

Założycielka Centrum Edukacji Matematycznej. Ukończyła studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Chemia. Stawia na rozwój osobisty, w związku z czym zgodnie ze swoimi zainteresowaniami ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Matematyka. Pragnąca wciąż się rozwijać, inwestująca w siebie kobieta z pasją. Kolejne studia to Międzywydziałowe Modułowe Menedżerskie Studia Podyplomowe- Zarządzanie Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Nie ukrywa, że jest wymagającym nauczycielem, ale pokłada wielkie nadzieje w swoich podopiecznych i oddaje im całe swoje matematyczne serce. Zaraża entuzjazmem i miłością do nauk ścisłych. Jest dumna z każdej zdanej matury swojego podopiecznego, a takich egzaminów dojrzałości ma na swoim koncie naprawdę wiele. Kocha to, co robi i znajduje to swoje odzwierciedlenie w jakości i atmosferze prowadzonych zajęć.

 

 

PIOTR SZCZUBIAŁA

 

Chociaż jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, jego pasją od dawna stała się branża IT, w której spełnia się zawodowo. Był uczestnikiem wielu szkoleń, które pozwoliły mu zdobyć potrzebną wiedzę trenerską (Presentation Skills, Train the Trainers, Six Sigma Yellow Belt). Ponadto, w stopniu zaawansowanym posługuje się językiem angielskim, co potwierdzone zostało zdobyciem międzynarodowego certyfikatu CAE (Certificate of Advanced English).
Trener, który łączy w jednej osobie kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń IT, setki wytrenowanych uczestników i tysiące rozwiązanych problemów w Excelu. Jest w stanie przekazać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie w sposób przystępny dla każdego. Znany z pozytywnego podejścia do trudnych tematów, nigdy nie rezygnuje ze znajdowania rozwiązań nawet najbardziej zawiłych kwestii systemowych.

 

 

 

 ANDRZEJ TALER

 

Instruktor i sędzia szachowy, nauczyciel.
Miłośnik królewskiej gry, od 2012 roku organizator i sędzia wielu turniejów szachowych na terenie Lubina. Prowadzi zajęcia szachowe w wielu szkołach na terenie Lubina. Były zawodnik Zagłębia Lubin, które reprezentował w wielu meczach w istniejącej wówczas sekcji szachowej. Uczestnik wielu turniejów szachowych na terenie kraju, m.in. mistrzostw Europy w szachach szybkich w Legnicy w 2013 roku.
Prowadzi bloga szachowego: www.szachownik.blogspot.com
strona: facebook.com/szachy Lubin