Informacje ogólne


Matura obowiązkowa z matematyki stała się faktem. Po raz pierwszy pisali ją maturzyści w maju 2010 roku. W ramach kursów przygotowanych dla przyszłorocznych maturzystów chcielibyśmy zaproponować kilka rodzajów zajęć. W naszej szkole prowadzone będą zajęcia przygotowujące do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Mamy nadzieję, że każdy wybierze z naszej oferty coś interesującego dla siebie.

 

W celu uzyskania na maturze jak najlepszego wyniku niezbędna jest przede wszystkim umiejętność rozwiązywania zadań. Nauczymy jak robić to "z głową". Zadanie bowiem należy najpierw zrozumieć, następnie sformułować myśli w zapisie matematycznym. Nauczymy inteligentnego przekształcania wzorów oraz technik szybkiego sprawdzania rozwiązania.

 

Każdy uczestnik opanuje umiejętność sprawnego operowania tablicami matematycznymi, które otrzyma gratis.

Tablice bowiem stanowią bezcenną skarbnicę wiedzy przydatnej na egzaminie, bazę wzorów i podstawowych wiadomości.

 

System powtórek po każdych zajęciach oraz testów kontrolnych po każdym dziale sprawi, że matematyka wyda się bardzo prosta. Materiał ułoży się w logiczną całość.


W ramach zajęć przygotowanych dla przyszłorocznych maturzystów oferujemy:

  • Warsztaty maturalne tematyczne,
  • Kurs maturalny- rozwiązywanie testów- czas trwania luty-kwiecień 2021,
  • Konsultacje indywidualne

 

W naszej ofercie nie tylko maturzyści znajdą coś dla siebie. Miło nam będzie gościć także uczniów szkół podstawowych  i szkół średnich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje dla uczniów mających problemy z nauką ale także dla tych, którzy matematykę pokochali i chcą się w tej dziedzinie rozwijać.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą a szczegóły zajęć opiszemy w odpowiednich zakładkach.

Cennik dotyczący zajęć znajduje się TUTAJ.